Навесні ціни на овочі в Україні мають впасти

Навесні ціни на овочі в Україні мають знизитися.

6199_1442399.jpg (81.74 Kb)

Цьому додатково має посприяти ефект від грантової програми для тепличників, повідомив в ефірі телемарафону заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький, передає Gazeta.ua.

“Цього року гранти активно видавались. Відповідно теплиці будувались та будуються. І з весни повинна бути перша продукція. Звісно, що це вплине позитивно і трішки знівелює різкі цінові перепади між сезонною і тепличною продукцією”, – розповів посадовець.

Упопередні роки Україна значною мірою імпортувала тепличні овочі. Їхня вартість залежала від обмінного курсу та логістичних ризиків.

“Тепер продукт не буде так залежати від перетину кордону та валютних ризиків, буде ближчим до споживача. Що повинно вплинути на зменшення середньозваженої ціни тепличних овочів”, – вважає заступник.

З 1 липня 2022 року діє Урядова грантова програма, яка допомагає створити чи розвивати власний бізнес за напрямками “Своя справа”, “Свій сад”, “Своя теплиця”, “Новий рівень”.

Гранти надаються у розмірі не більше 70% вартості проєкту, але не більше 10 млн грн. Заявник має профінансувати власними або кредитними коштами не менше 30% вартості проєкта і працевлаштувати менше чотири постійних та 10 сезонних працівників.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *