Чи вже вирішили в IKEA відкрити магазин в Україні

В компанії IKEA не підтвердили, що вже ухвалили рішення відкрити магазин в Україні. Головна умова для поновлення роботи: можливість забезпечити безпеку співробітників та клієнтів.

87_38a304e7e210eaafab61a4ee0e5f9f.jpg (41.7 Kb)

Про це йдеться в відповіді IKEA. “Наш головний пріоритет при відновленні роботи магазину в Києві – це безпека наших співробітників і клієнтів. Нам також потрібно забезпечити всі інші операційні аспекти, включаючи постачання продуктів, щоб ми могли забезпечити функціональність роздрібних або онлайн-магазинів. Наразі ми не можемо сказати, коли це буде”, – зазначають в компанії.

Також в компанії пообіцяли, що щойно у них “з’являться якісь новини, вони будуть раді поділитися ними”. Раніше в Україні одразу кілька ЗМІ повідомили, що IKEA збирається повертатись в Україну.

Начебто у єдиній торговій точці компанії в Києві ведуться підготовчі роботи. Однак дату відновлення роботи в IKEA наразі не розкривають. Рішення про повернення в Україну ухвалив центральний офіс компанії у травні, повідомляють джерела Forbes.

Зазначається, що на позицію IKEA, яка не хотіла повертатися в Україну до закінчення бойових дій, вплинуло відкриття магазинів конгломерату Inditex, зокрема Zara та Bershka, а також повернення мережі H&M. Технічні роботи, за зданими ЗМІ, вже розпочалися. Зокрема, і підготовка магазину IKEA у Києві до відкриття – джерела повідомляють, що там знімають вивіски з фасаду на ремонт.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *