Кому в Україні не призначається субсидія

В Україні сім’ї, чиї витрати на квартплату перевищують 15% доходу, мають право на отримання житлових субсидій. Однак деяким громадянам можуть скасувати виплату коштів.

3646_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

Наприклад, субсидія не призначається тим, хто має прострочену більше 3 місяців заборгованість з оплати комунальних послуг, сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн). Про це пише йдеться в матеріалі “Фокус”.

Як зазначається, субсидія призначається у таких випадках за умови підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або її оскарження в судовому порядку.

Через що ще можуть припинити виплату коштів?

Загальна площа квартири перевищує 130 кв. м та 230 кв. м у будинках;
член сім’ї протягом 12 місяців перед призначенням субсидії здійснив операцію на суму понад 50 тис. грн;
особа має на депозитному банківському рахунку (рахунках) кошти в сумі, що перевищують 100 тис. грн, або облігації внутрішньої державної позики на загальну суму понад 100 тис. грн;
наявний транспортний засіб, з року випуску якого минуло менше ніж 5 років та/або більше ніж один транспортний засіб, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа);
у складі сім’ї є повнолітні що непрацюють (і які не мають статусу безробітного) або чий середньомісячний дохід менший за мінімалку, чи особи, які не сплачують ЄСВ протягом трьох місяців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *