ЄС ввів нові обмеження проти рф

Європейський Союз (ЄС) заборонив мешканцям країни-терористки Росії ввозити автомобілі, смартфони, коштовності, ноутбуки та інші речі. Росіянам тепер не можна ввозити на територію блоку навіть шампуні.

4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)

Єврокомісія підтвердила інтерпретацію санкційного законодавства щодо РФ, через яку в’їзд до країн ЄС на пасажирських автомобілях, зареєстрованих у Росії, розцінюється як заборонений імпорт. Про це йдеться у документі ЄК .

Причому неважливо, чи використовується транспортний засіб у приватних чи комерційних цілях, якщо він зареєстрований у Росії, підпадає під санкції та розцінюватиметься як заборонений імпорт. Також заборонено ввозити косметику, валізи, ноутбуки, вироби зі шкіри та хутра, напівдорогоцінне та дорогоцінне каміння, туалетний папір, шампуні, зубні пасти.

Раніше повідомлялося, що Естонія збирається першою країною ЄС, яка узаконить конфіскацію російських активів задля фінансування відновлення України. В уряді країни вже готові схвалити відповідний законопроект та відправити його на затвердження парламенту.

“Це справді вдарить по олігархах, це справді вдарить по російській державі”, – сказав міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна. Він також додав, що цей закон неминуче призведе до хвилі судових позовів з боку Росії.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *