Співзасновника Tornado Cash випустили під заставу – ForkLog UA

Заарештований недавно співзасновник криптовалютного міксера Tornado Cash Роман Шторм був звільнений під заставу. Про це повідомив його адвокат Брайан Клейн.

Opera-Snimok_2023-08-25_112804_twitter.com_

Opera-Snimok_2023-08-25_112804_twitter.com_

Данные: X.

За його словами, підхід обвинувачів у справі Шторма має “небезпечні наслідки” для всіх розробників програмного забезпечення.

«Мій клієнт Роман Шторм вже звільнений під заставу, хоча я досі дуже розчарований тим, що прокуратура пред’явила йому звинувачення у тому, що він допомагав розробляти програмне забезпечення», – написав Клейн.

Раніше адвокат заявив Bloomberg, що Шторм співпрацює з владою в рамках розслідування з 2022 року і заперечує вчинення будь-яких злочинних дій.

Романа Шторма затримали 23 серпня в штаті Вашингтон, іншому фігуранту справи – Роману Семенову – звинувачення пред’явлені у відсутності. Їм звинувачують у змові з метою відмивання грошей, порушення обмежень і здійснення неліцензованого бізнесу.

Нагадаємо, в серпні 2022 року OFAC включило до санкційного списку сайт Tornado Cash, за допомогою якого, за даними відомства, зловмисники відмили криптовалюту на суму понад 7 млрд доларів. Понад 455 млн доларів з них пов’язані з діяльністю північнокорейської хакерс ької групи Lazarus Group.

12 серпня влада Нідерландів затримала розробника Олексія Перцева під підозрою у причетності до відмивання коштів і приховування злочинних фінансових потоків. Він заперечує всі обвинувачення, які були проти нього пред’явлені.

У квітні 2023 року суд змінив запобіжний захід для Перцева на домашній арешт.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *