GMX отримає $9,6 млн за програмою грантів Arbitrum – ForkLog UA

За результатами голосування спільноти Arbitrum 29 проєктів отримають гранти на загальну суму 49,6 млн ARB (~$40 млн) для розвитку і стимулювання використання застосунків у L2-мережі.

Найбільшим одержувачем у рамках першого раунду ініціативи Short-Term Incentives Program (STIP) стала платформа деривативів GMX – 12 млн ARB (~$9,6 млн).

Найбільшу кількість голосів набрала DEX Camelot – у рішенні взяли участь власники 250 млн ARB. Понад 98% висловилися за виділення проєкту 3 млн монет.

Найбільшу частку грантів у 44% від загальної суми отримають протоколи для торгівлі безстроковими свопами на кшталт GMX, MUX Protocol, Vertex Protocol і Perennial. Серед учасників категорії розподілять 21,75 млн токенів.

DEX на чолі з Camelot, Kyber Network, Trader Joe і Balancer стали другим за величиною підтримки сегментом із 15% або 14,5 млн ARB.

Крім переможців раунду ще 218 заявок подолали позначку в 50% кворуму і підтримки.

Однак ці проєкти, включно з PancakeSwap, Wormhole, Gains Network і Synapse Protocol, за кількістю голосів “за” не потрапили в ліміт раунду в 50 млн ARB. Їхні запити сумарно склали 24,5 млн токенів.

Решта заявок не змогли отримати достатньої підтримки спільноти. Серед тих, хто програв, опинилися протокол ліквідного стейкінгу Lido Finance і DeFi-платформа Curve Finance.

За правилами STIP, команди не можуть конвертувати виділені токени в інші активи і брати участь монетами в управлінні L2-мережею.

Нагадаємо, раніше в Arbitrum запропонували розділити прибутки ДАО між власниками токенів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *