Coinbase відкрила доступ до ф’ючерсів за межами США – ForkLog UA

Клієнти Coinbase Advanced в юрисдикціях за межами США отримали можливість торгувати безстроковими ф’ючерсами на біткоїн, ETH, LTC і XRP у парі з USDC.

Спочатку контракти пропонують кредитне плече до 5x (для XRP – до 3x). Найближчими місяцями представники торгової платформи пообіцяли додати більше доступних активів.

На перший час трейдерам забезпечать знижену комісію: 0% для мейкерів і 0,03% для тейкерів.

“Ми працювали з клієнтами Coinbase Advanced, щоб зрозуміти, як поліпшити обслуговування. Вони підтвердили, що доступ до передових торгових продуктів на довіреній платформі є їхньою головною потребою”, – йдеться в анонсі.

За даними американської фірми, близько 75% торгового обороту криптоактивів припадає на ринки деривативів.

Coinbase Advanced – сервіс для професійних трейдерів. Платформа пропонує розширений набір інструментів, зокрема деталізовані типи ордерів, діаграми TradingView і API для автоматизації торгівлі.

У компанії запевнили, що їхній ринок безстрокових ф’ючерсів добре капіталізований завдяки страховому фонду і програмі підтримки ліквідності в USDC.

Відповідні рахунки обслуговуються Coinbase International Exchange під юрисдикцією Валютного управління Бермудських Островів. У квітні біржа отримала схвалення на роботу від регулятора.

У компанії не уточнили конкретні країни, в яких з’явилися нові продукти, але Велика Британія до цього списку не увійшла. Перевірити доступ до ф’ючерсів від Coinbase у своєму регіоні можна на сайті за допомогою електронної пошти, прив’язаної до акаунту на біржі.

Нагадаємо, у серпні Coinbase оголосила про розширення в Канаді в рамках партнерства з місцевою компанією фінансових послуг Peoples Trust Company.

У квітні засновник і CEO біржі Брайан Армстронг заявив про готовність покинути ринок США через нормативну невизначеність.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *