В Україні дешевшають помідори: назвали причину

В Україні дешевшають тепличні помідори. Виробникам довелося знижувати ціни, за якими популярний овоч відпускають торговим мережам, оскільки якість продукції погіршилася, а попит на неї впав. У супермаркетах тепличні томати продають переважно по 65-75 грн/кг.

15_tomato.jpg (28.9 Kb)

Відпускні ціни упали до 45-60 грн/кг. І це на 18% дешевше, ніж на початку листопада, зазначають аналітики EastFruit.

“Головною причиною негативного цінового тренду в сегменті тепличних томатів виробники називають різке зниження попиту на цю продукцію, а також якість пропонованого томату… У ряді стаціонарних комбінатів вже проводять зачистки та пропонують до продажу залишкові партії томатів, якість яких оцінюють як нижчу за середню”, – пояснили експерти.

За їхніми підрахунками, загалом українські тепличні комбінати відвантажують томати в середньому на 10% дешевше, ніж за аналогічний минулорічний період. Ціни в магазинах поки що залишаються приблизно на тому ж рівні, що й минулого року.

“Однак більшість представників тепличних комбінатів не виключають подальшого зниження цін. За словами виробників, за збереження поточних темпів збуту вони будуть змушені знову поступатися ціною, щоб не допустити накопичення нереалізованої продукції на складах”, – пояснюють експерти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *