Який штраф за неоновлені дані про транспорт в ТЦК

Керівники підприємств повинні щорічно оновлювати дані про свої транспортні засоби у територіальних центрах комплектування, інакше їм загрожують штрафи від 34 000 до 59 500 гривень. Оновлення даних потрібно проводити двічі на рік – до 20 червня та до 20 грудня.

8703_383563024.jpg (39 Kb)

Про це йдеться у постанові Кабміну №1921. Згідно з постановою, керівники підприємств, установ та організацій зобов’язані оновлювати дані про транспортні засоби, які належать їхнім компаніям.

Відсутність оновленої інформації може призвести до штрафу в розмірі 20 000 гривень. Ці вимоги стосуються як автомобілів, так і спецтехніки, що використовується підприємствами. Керівники підприємств повинні щорічно двічі оновлювати інформацію:

до 20 червня;
до 20 грудня.
Також потрібно знати, які дані потрібно оновлювати. До них входять:

кількість транспортних засобів: повна інформація про всі автомобілі та спецтехніку, що перебувають на балансі підприємства;
технічний стан: актуальна інформація про технічний стан кожного транспортного засобу;
персонал: дані про осіб, які працюють на зазначених транспортних засобах.
Ці вимоги стосуються всіх підприємств незалежно від їх розміру чи форми власності. За недотримання вимог щодо оновлення даних про транспортні засоби передбачено штрафи. Відповідно до постанови Кабміну та статті 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення сума штрафу може становити від 34 000 до 59 500 гривень.

Своєчасне оновлення даних про транспортні засоби є важливим не лише для уникнення штрафів, але й для забезпечення відповідності законодавчим вимогам. Це також сприяє прозорості та ефективності управління транспортними ресурсами підприємства.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *