Довго думали. Booking призупинив бронювання готелів у Херсонській і Запорізькій областях
З початком повномасштабної війни в Україні Booking.com пішов з російського і білоруського ринку, а для українських партнерів-готелів як жест підтримки скасував 15%-й сервісний збір.
Власник готелю Адмірал у тимчасово окупованій Кирилівці (Запорізька обл.) Денис Катюха вважає правильним рішення Booking.com щодо тимчасово не підконтрольних Україні територій.
«Після початку війни Booking.com припинив роботу в Росії та Білорусі. Однак готелі та бази відпочинку на тимчасово окупованих територіях не були відключені від сервісу. Ми бачили не лише пропагандистські сюжети з окупованих баз, а й відгуки на букінгу», — розповів він агентству.
На його думку, логічніше було б вивести з сервісу саме тимчасово окуповані території, однак це технологічно складно, враховуючи мінливу лінію фронту.
Читайте також:
- На окупованих територіях Запорізької області росіяни готуються до нової хвилі примусової мобілізації — Центр Нацспротиву
- РФ налагоджує експорт сільгосппродукції з окупованих територій до Китаю — Центр нацспротиву
- Рабська праця і тортури. AP розповіло про знущання російських окупантів над полоненими українцями
Генеральний менеджер Khortitsa Palace (Запоріжжя) Федір Чанєв повідомив агентству, що основна частина бронювань у 2022−2023 роках відбувалася через сайт готелю.
«Booking.com — важливий інструмент, він давав 7−8% бронювань, переважно на вікенд», — сказав він.
Платформа Booking.com — дочірня компанія Booking Holdings. Станом на 31 грудня 2022 року Booking.com пропонував послуги з бронювання житла приблизно для 2,7 млн об’єктів, включно з 400 тис. готелів, мотелів і курортів, а також 2,3 млн будинків і квартир у понад 220 країнах.