Україна виставить на продаж картини та ікони Медведчука

Україна знову виставить на продаж майно колаборанта Віктора Медведчука. Цього разу продадуть понад 100 картин та ікон, а також енергетичне обладнання та залізничні окатиші. Кошти від продажу поповнять держбюджет України.

2641_photo2024-07-0210-15-16.jpg (43.63 Kb)

Про це повідомили в Агентстві з розшуку та менеджменту активів (АРМА). Зокрема, вже було обрано юридичних осіб, які реалізують предмети мистецтва й інше майно:

колекцію картин та ікон у кількості 136 одиниць, а також залізничні окатиші (77 вагонів та окремо ще 2 462 т) продасть ПП “Тендер Онлайн”;
продажем змішаної партії обладнання, зокрема інверторних генераторів, пальників, ліхтариків займатиметься ТОВ “Аукціоніст”;
продаж побутової хімії здійснить ТОВ “Ю.Біз”.
В АРМА зазначили, що якщо “Тендер Онлайн” з якихось причин відмовиться продавати картини та ікони, то цим займеться “Аукціоніст”, який посів друге місце у конкурсному відборі. Крім того, експерти Національного художнього музею України вже оглянули 285 картин Медведчука.

“112 картин визнано такими, що мають культурну й історичну цінність. За ініціативи та підтримки профільного Комітету з антикорупційної політики схвалено в першому читанні законопроєкт 11280-1, який регулює питання передачі культурних цінностей до Національного музею. Очікуємо на схвалення законопроєкту у другому читанні”, – підкреслили в АРМА. Ці картини на аукціон не виставлять.

Це вже не вперше, коли Україна продає заарештоване майно Медведчука. Наприклад, яхта зрадника Royal Romance стане першим активом, заарештованим за кордоном, який буде продано Україною на державному аукціоні.

Оцінка Royal Romance перевищує $200 мільйонів. Цю 5-палубну яхту завдовжки 92,5 метра було збудовано відомою нідерландською суднобудівною компанією Feadship. На судні є ліфт і 12-метровий басейн, що переходить у водоспад. Одночасно на яхті можуть перебувати 14 гостей та 22 члени екіпажу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *