Що робити, якщо банкомат “з’їв” ваші гроші

Клієнт ПриватБанку поскаржився на те, що не зміг отримати готівку з банкомату через його несправність, але з рахунку вся сума була списана.У відповідь банк перепросив за незручності, прийняв заявку на повернення коштів і обіцяє вирішити питання протягом 14 днів.

7834_79_pb.jpg (63.4 Kb)

“Я намагався зняти 7500 грн з рахунку. В процесі функціонування банкомату було чутно, як він відраховує необхідну суму. Далі на екрані відобразилося повідомлення “Out of service”, і банкомат перезавантажився. Кошти він не видав, але з рахунку вся сума була списана”, – написав клієнт банку спеціалізованому форумі Мінфін.

Одразу після інциденту клієнт звернувся за номером гарячої лінії і створив заявку на повернення коштів. Зараз він очікує вже другий день, але жодної інформації про повернення коштів не отримав.

У ПриватБанку прокоментували ситуацію, перепросивши за незручності. “Перепрошуємо за незручності, пов’язані з роботою банкомата. Вашу заявку на повернення коштів прийнято в роботу. Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми зробимо все для повернення ваших грошей та повідомимо результати протягом 14 днів у смс повідомленні “, – йдеться у повідомленні.

Що робити, якщо банкомат не видав гроші

Якщо ви потрапили в подібну ситуацію, коли банкомат не видав гроші, слід виконати певні дії. А саме:

зателефонуйте на гарячу лінію банку;
подайте заявку на повернення коштів;
назвіть номер термінала, адресу, суму і час проведення операції.
Після опрацювання заявки та перерахунку грошей у терміналі, кошти повернуть на картку. Якщо ж банкомат відключився після замовлення готівки, але не видав її, то гроші мають повернутися на рахунок протягом 15 хвилин.

Що робити, якщо кошти списано, але не видано

Якщо з рахунку списано кошти, але ви їх не отримали, рекомендується звернутися до відділення банку, щоб оскаржити операцію. Після перевірки списану суму повернуть на рахунок.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *