Клієнти банку скаржаться на блокування рахунку без причини

Клієнтка ПриватБанку поскаржилася на раптове блокування її рахунку без чіткої причини та неможливість особисто з’явитися у відділення через перебування за кордоном. У відповідь банк пояснив, що всі дії відповідають законодавству та фінансовому моніторингу, і наполіг на необхідності особистого візиту для перерахування коштів.

09_79_pb.jpg (63.4 Kb)

Про це клієнтка банку написала в спеціалізованому форумі “Мінфін”. “Просто заблокували Приват24 і рахунок із повідомленням, що банк розриває всі відносини, прийдіть у відділення і запишіть заяву про перерахунок коштів в інший банк, конкретної причини не називають”, – розповіла клієнтка.

За її словами, вона готова надати всі необхідні документи для підтвердження законності кожної операції, включаючи податкову декларацію, договір оренди, пенсійні виплати по інвалідності та дитячі виплати. Однак, банк наполіг на особистому відвідуванні відділення для подання заяви про перерахунок коштів в інший банк.

Клієнтка зазначила, що не має можливості особисто з’явитися у відділення через перебування за кордоном з двома дітьми. Вона також надіслала запити та заяву на поновлення відносин через канцелярію банку, але відповіді не отримала.

У відповідь ПриватБанк зазначив, що всі заходи вжиті щодо обмеження обслуговування клієнтки відповідають внутрішнім процедурам та вимогам фінансового моніторингу, спрямованим на запобігання легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдженню зброї масового знищення. Для перерахування коштів на інший рахунок клієнтка або її представник повинні особисто відвідати будь-яке відділення банку, маючи при собі необхідні документи:

реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
документи, що посвідчують особу;
документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та містить реєстраційний номер облікової картки платника податків України;
заяву про перерахування залишків коштів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *