Яких змін курсу долара чекати українцям в грудні

В Україні в грудні очікувати на різкі зміни курс долара не варто. Однак поступово може відбуватися лібералізація ринку, що вплине на вартість валюти.

9998_2.jpg (63. Kb)

Керівник відділу аналітики Concorde Capital Олександр Паращій пояснює: причини для того, щоби долар подорожчав, є, але такого подорожчання не буде. НБУ декларує валютну стабільність як одне зі своїх першочергових завдань. Подорожчання долара може призвести до низки проблем, зокрема до зростання цін.

“Грудень складний місяць для валютного ринку. У грудні йде суттєве зростання касових видатків бюджету, вони закривають усі платежі за довгостроковими проєктами перед підрядниками, відповідно, на руках бізнесу з’являється багато гривні, а тому десь до кінця року зростає суттєво попит на валюту у бізнесу”, – розповідає Паращій.

Тарас Лєсовий, начальник департаменту казначейства Глобус Банку, также не очікує різких стрибків. За його словами, майбутні зміни пов’язані насамперед із питанням лібералізації валютного ринку. Згідно з його прогнозом, наступного тижня і до кінця місяця ситуація на готівковому ринку обіцяє бути спокійною. “Принаймні зараз немає причин для будь-яких курсових “форс-мажорів”, – резюмував банкір.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *