Чи буде УЗ піднімати тарифи на внутрішні перевезення у 2024-му

“Укрзалізниця” не підвищуватиме тарифів на внутрішні пасажирські перевезення у 2024 році. А ось щодо закордонних ситуація поки не зрозуміла – адже тут не все залежить від української компанії.

6939_67744.jpg (.95 Kb)

Про це повідомили в самому перевізнику, передає Укрінформ. “У фінансовому плані на цей рік не закладено підвищення тарифів на перевезення. Ні на пасажирські, ні на вантажні”, – йдеться у повідомленні.

Що ж до закордонних перевезень, то в “Укрзалізниці” пояснили: тут діє спільне з міжнародними партнерами ціноутворення. Відповідно, від української компанії залежить не все у цьому питанні.

“Щодо закордонних [перевезень] – залежить не тільки від нас. Тому я не можу сказати стовідсотково, що зростання не буде”, – розповів голова правління “Укрзалізниці” Євген Лященко.

При цьому він наголосив: якщо на закордонні рейси все ж доведеться підвищувати вартість квитків, сильно по кишенях українців це не вдарить. “Якщо це і буде, то точно небагато”, – резюмував Лященко.

На поїзди до Польщі вартість квитків уже підвищували

Водночас нагадаємо: наприкінці 2023 року в Україні відбулося здорожчання квитків на популярні потяги до Польщі. При чому набагато: наприклад, на надпопулярний рейс із Києва до Варшави одразу на 72%.

Також зросли ціни на квитки на потяги Інтерсіті+ Київ – Перемишль. Хоча й не так сильно, як на поїзд до Варшави – на 26%.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *