В Україні дешевшає популярна весняна ягода

В Україні дешевшає полуниця. Ціни на українську полуницю коливаються від 35 до 80 гривень за кілограм, що є майже втричі нижче, ніж у минулому році, завдяки сприятливим погодним умовам та врожайності. У найближчі тижні українці зможуть побачити значне здешевшання на фрут у супермаркетах.

2918_84_pb-v16828325.jpg (100.55 Kb)

Про це розповіла Тетяна Попович, керівник відділу маркетингу оптового ринку сільськогосподарської продукції “Шувар”. “Ціна на полуницю сьогодні від 35 до 80 грн за кг, це вже українська полуниця, яка в зв’язку із теплими погодніми умовами на Закарпатті зараз вже у масовому продажі”, – зазначає Попович.

В порівнянні з минулим роком, ціна знизилася майже втричі, ймовірно, вона ще знизиться в найближчі 2 тижні. Попович підкреслила, що дефіцит полуниці відсутній, оскільки сприятлива погода сприяла врожайності. Зараз на ринку майже виключно українська полуниця, імпорт зменшився до мінімуму.

Ціни на полуницю у супермаркетах

Ягоди на місцевих ринках поки що продають за ціною близько 75-85 грн/кг в залежності від розміру та стану ягід. В той час як супермаркети поки що тримають високий цінник. Зокрема:

Сільпо –130,60 грн/кг;

Фора – 79,90 грн/кг;

METRO – 170 грн/кг;

Novus – 79,99 грн/кг;

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *