Монетизація контенту: як стати компаньйоном Twitch і скільки можна заробити
Партнерська програма для авторів Twitch – це один із додаткових способів монетизації свого контенту. Якщо ви багато часу присвячуєте стриму і хочете підвищити свій рівень компаньйона, варто підключити партнерку на Твіч. Як це зробити та скільки платить партнерка платформи, читайте у матеріалі Інформатора.
Щоб стати партнером на Twitch, спочатку потрібно стати компаньйоном соціальної мережі. Для цього ваш канал має відповідати мінімальним вимогам. А саме:
- За останні 30 днів тривалість ваших трансляцій склала не менше 500 хвилин;
- За останні 30 днів ви виходили у прямий ефір не менше 7 разів;
- Ваші відео каналу за 30 днів у середньому дивилося від 3 глядачів;
- На обліковий запис підписано не менше 50 людей.
Достатньо дочекатися, поки сервіс Twitch повідомить вас електронною поштою про те, що ви відповідаєте мінімальним вимогам. Інформація про повідомлення від адміністрації Твіч також відображається в Особистому кабінеті вашого облікового запису. У запрошенні вам достатньо натиснути кнопку “Почати”, щоб отримати статус компаньйона.
Що дає партнерка на Twitch
Найбажаніше для стримерів – це монетизація контенту, тобто заробіток. Після підключення партнерки можна буде заробляти кількома способами.
Можливості заробітку для партнерів:
- Підписки та смайлики. Якщо ви ведете якісні трансляції, передплатники будуть прагнути оформити платну передплату на ваш канал. Доступно три типи підписок залежно від рівня, а також безкоштовний варіант Prime Gaming. Також надається доступ до розблокування 50 смайликів.
- Bits. Учасники партнерки можуть отримувати по 1 центу за Bit, який використовується для надсилання повідомлень Cheer.
- Реклама. Партнерська програма Twitch дає можливість заробляти на рекламі, яка демонструватиметься на їхньому каналі. Ви можете вибирати тривалість реклами та частоту її демонстрації у своїх стримах.
Скільки платить партнерка Twitch
Скільки платить партнерка на Твічі, сказати складно. Тут все залежатиме від того, які канали для заробітку ви використовуватимете. Серед стримерів особливої популярності користуються такі варіанти:
- Продаж платних передплат через стрім портал. Залежно від вашого поточного рівня компаньйона Твіч повертатиме від 50 до 70% вартості підписки. Користувачі можуть придбати передплату за 5, 10 та 25 доларів. Якщо трансляції у вас якісні та постійно приходять нові передплатники, вийде цілком стабільне надходження коштів.
- Продаж модів та ігор. Якщо за допомогою трансляції вам вдасться продати гру або ігровий предмет, можете розраховувати на 5% доходу від їхньої вартості.
- Показ реклами. Розмір доходу залежатиме від кількості та тривалості роликів.
Українськомовні трансляції на Twitch за рік зросли вдесятки разів
Нещодавно видання Трибуна з посиланням на Product Manager сервісу Streams Charts Назара Бабенко повідомило, що україномовні трансляції на Twitch за останній рік зросли вдесятеро. Зі слів експерта, у першому кварталі 2022 року обсяг трансляцій становив близько 840 тисяч годин перегляду. У другому кварталі 2023-го – 10,8 мільйона годин перегляду. Серед усіх годин переглядів частка кіберспортивних стриму складає 42,8%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Зірвав джек-пот чи підписав контракт: як стрімер на Twitch заробив 360 млн доларів
- Як заробити гроші на платформі Twitch: 7 дієвих способів
- Промокоди на техніку Apple: де купити новий iPhone зі знижкою
- Торговельну марку збанкрутілого сервісу доставки Rocket продали на аукціоні: хто за скільки купив