Фото до статті
Мережа Chipo розширилася на шість автозаправних станцій у Тячівському районі Закарпатської області, повідомили у компанії.
Як уточнили в Chipo, нові станції взято в оренду. Раніше вони працювали під брендом Vakos.
АЗС розташовані у Буштині, Бедевлі, Вільхівцях, Нересниці й Дубовому. Зокрема у Бедевлі до мережі приєдналися одразу два об'єкти.
На нових станціях реалізують бензин і дизельне пальне європейського виробництва. Також Chipo планує запустити на них придорожні маркети й міні-кафе, асортимент яких згодом доповнять хот-догами.
Нові АЗС Chipo працюють за адресами: Буштино, вул. Головна, 413; Бедевля, вул. Вайнагія, 30-а і 110; Вільхівці, вул. Центральна, 328; Нересниця, вул. Грушевського, 171; Дубове, вул. Миру, 59.
Таким чином, після приєднання шести орендованих об'єктів кількість АЗС під брендом Chipo зросла до 74.
Нагадаємо, раніше Chipo відкрила оновлену АЗС у Львові.

Друкувати Попередня Наступна
Коментарі
Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі
Увійти
Важливі новини
На Буковині АЗС без ліцензії оштрафували на 1,2 млн грн
На Київщині припинили роботу незаконної АЗС (фото)
Chipo орендувала шість станцій Vakos на Закарпатті
Головні новини

