З додатку monobank може зникнути функція “бойові”

З банківського додатку monobank може зникнути функція “бойові” – переказ коштів на потреби ЗСУ під час оплати рахунку в закладах. Ця послуга не знайшла відгуку у користувачів банку.

4163_5de058f-166465.jpg (72.36 Kb)

Як повідомляє Forbes, про це заявив співзасновник monobank Олег Гороховський. Він нагадав, що цю функцію запустили у лютому. Але попри велику кількість позитивних відгуків вже за три дні після запуску стало ясно, що вона не матиме популярності, тому є зайвою. Втім вона й досі лишається у застосунку.

“Вже минуло понад три місяці й ми ніяк не можемо наважитись її закрити. Це – непотрібна функція. Умовно вона корисна, але, можливо, в людей уже грошей не залишилось чи вони вважають це не тим місцем, де вони хочуть залишати ще щось, крім чайових офіціантам”, – припустив Гороховський.

На цьому тлі він радить іншим підприємцям на кожному новому етапі чи під час впровадження важливих функцій ставити завдання, щоб зрозуміти: залітає ідея або весь проєкт загалом, чи ні. За словами Гороховського, коли відбувався запуск monobank, команда поставила ціль – досягнути 100 тис. клієнтів. Перетин цієї відмітки дав би зрозуміти, що продукт має право на існування.

“Наступний крок – видати перші 100 млн грн кредитів. Це стало знаком, що кредитний продукт можна продавати. Ще один крок – 100 млн грн депозитів. Це стало відповіддю, чи готові клієнти робити депозити в онлайні. І ось так ти по кроках рухаєшся, щоб зрозуміти, що воно працює”, – пояснив Гороховський.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *