В Україні МОМ роздає фіндопомогу ВПО

В Україні ВПО (внутрішньо переміщеним особам) виплачують фінансову допомогу. Однією з таких є виплати від Міжнародної організації з міграції (МОМ) в розмірі 10,8 тис. грн на одну людину.

7900_polsha-bezhentsy-ukraina-583x391.jpg (44.01 Kb)

Це певний вид виплат від гуманітарних організацій, які нараховують тим українцям, які постраждали від російсько-української війни або ВПО, як пояснюють на сайті організації. Також МОМ допомагає з продуктами та засобами гігієни, надає одяг та прості предмети домашнього вжитку.

Допомога від МОМ від початку повномасштабного вторгнення була розрахована у сумі 2220 грн на одну людину (в місяць). Але з 1 жовтня партнери програми з надання багатоцільової грошової допомоги запровадили в Україні нову суму виплат – 3600 грн в місяць. Для того, щоб оформити допомогу, ВПО треба особисто прийди в пункт реєстрації МОМ та подай заявку.

Які ще виплати можна отримати переселенцям?

В Україні деякі громадяни можуть отримати виплати для внутрішньо переміщених осіб. Йдеться про громадянам, які є жителями тимчасового окупованого країною-терористкою Росією Мелітополя й територіальних громад Мелітопольського району (Запорізька область). Зокрема, гроші можуть отримати жителі міста та сел, які переїхали до Дніпра.

Фіндопомога надається таким категоріям громадян:

переїхали з ТО Мелітополя або району в Дніпро або Дніпропетровську область;
оформилися як ВПО;
не користувалися допомогою від УВКБ ООН чи інших організацій;
на місяць заробляють не більше 5,4 тис. грн на людину.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *