Суд відмовив ПриватБанку в його позові проти клієнтки

В Дніпрі Ленінський районний суд відмовив ПриватБанку в його позові проти клієнтки. Вона витратила з картки 34,6 тис. грн і не повернула їх. Разом з відсотками її борг склав 42,8 тис. грн. Але суд відмовив банку.

8768_580efc2f03183fe2206a37831402.jpg (52.67 Kb)

Про це йдеться у матеріалах справи. опублікованих у реєстрі судових рішень. Серед причин відмови – при оформленні договору не було вказано розмір відсотків і умови кредитування. Кредитну картку клієнтка отримала ще в 2007-му. В тій заяві не вказали відсоткову ставку, а також інші умови (щодо пені, неустойки і т.д).

В “Приваті” стверджували, що відповідач при підписанні анкети-заяви підтвердила, що підписана заява разом з “Умовами та правилами надання банківських послуг”, “Тарифами”, які викладені на банківському сайті www.privatbank.ua, складає між нею та банком договір про надання банківських послуг, що підтверджується підписом у заяві.

Свої заперечення клієнтка обґрунтовувала тим, що підписала Анкету-Заяву про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг у Приватбанку, від 21.06.2007 з лімітом у сумі 2500,00 грн, проте не був встановлений розмір відсотків за користування коштами.

Банк, пред`являючи вимоги про погашення кредиту, просив у тому числі, крім тіла кредиту (сума, яку фактично отримав в борг позичальник), стягнути складові його повної вартості, зокрема заборгованість за відсотками.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *