Скільки коштує Україні блокування суден у морському коридорі

Необґрунтоване блокування кораблів у морському коридорі вкрай руйнівне для економіки, адже коштує їй понад 12 мільйонів доларів на день. Тому чиновникам, які ухвалили це рішення, слід максимально швидко усунути це непорозуміння. Про це заявив голова Федерації металургів України Сергій Біленький.

4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)

“Ми з великим подивом дізналися про блокування коридору. Ні від військових, ні від синоптиків, ні від офіційних органів влади не надходило інформації про такі плани. Цей коридор добре працював, українські галузі могли хоч якось забезпечувати експорт своєї продукції. Але вчора що -то сталося у владних коридорах, нам незрозуміло. Хто ухвалив таке рішення з чиновників, невідомо. Але це рішення вкрай руйнівне для нашої економіки”, – наголосив Біленький.

За його словами, згідно з попередніми підрахунками, Україна втрачає від простою суден щодня близько півмільярда гривень – це 12 мільйонів доларів, тому потрібно якнайшвидше вирішити це непорозуміння, адже йдеться також і про репутаційні втрати.

“Страхові компанії, які забезпечують страхування ризиків у Чорному морі, звісно, ​​підвищать свої тарифи, якщо нічого найближчим часом не зміниться. Вони з побоюванням придивлятимуться до того, що у нас відбувається, адже є об’єктивні причини зупинення суден, а є якісь незрозумілі дії незрозумілих чиновників. Тому імідж України в такому разі, звичайно, не зміниться на краще. У міжнародних партнерів і так багато претензій до окремих дій нашої влади та її довільних дій. Тому ми сподіваємося, що ситуацію буде врегульовано вже найближчим часом”, – резюмував Біленький.

Як відомо, рух суден морським коридором, який відкрило Міністерство інфраструктури та військові, було заблоковано українськими чиновниками з незрозумілих причин. Про це заявили в Українській зерновій асоціації і закликали уряд негайно втрутитися, адже Україна буквально щогодини отримує мільйонні збитки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *