Кампанія проти Forbes Ukraine: заява керівника проєкту Володимира Федоріна

Назва Forbes й імена його акціонерів останні два тижні неодноразово зʼявлялися в матеріалах з ознаками замовних і постах анонімних telegram-каналів. Керівник проєкту Володимир Федорін – про те, як насправді працює український Forbes.

Велика війна пришвидшила вихід жінок на лідерські ролі. Вже 15 травня на форумі «Вільна» Forbes пропонує подивитися на це явище крізь нову, чітку оптику. Спікерки та спікери з Superhumans, Google, ENKO, McDonald’s, G. Bar та інших. Купуйте квитки за посиланням.

Анонімні замовники розпочали в соцмережах і на недоброчесних сайтах чергову кампанію, мішенню якої є Forbes Ukraine та Артур Ґранц, мажоритарний власник компанії ТОВ «УЯВИ!», що видає Forbes в Україні. Розцінюю це як частину «соціального пакету», який видають будь-який чесній медіакомпанії в сучасну епоху. 

Для мене це гарний привід нагадати нашим стейкхолдерам – читачам, бізнесу, регуляторам, суспільству – принципи, яких ми дотримуємося в роботі.

Від себе та від нашої команди хочу висловити повну підтримку Артурові. Він довів, що в Україні є можливим успішний, на 100% «білий» медіабізнес, який дотримується стандартів якісної журналістики.

Перед Новим роком я подякував редакторам та репортерам за чудову роботу – і попередив: що краще вони працюватимуть, то більше дезінформації та брехні будуть розповсюджувати про Forbes Ukraine, його власників і керівників. 

Не можуть вплинути на стандарти роботи – намагатимуться дискредитувати, спотворюючи реальність.

Нагадаю, як насправді побудована компанія, що є лідером української ділової журналістики.

1.⁠ ⁠Forbes Ukraine видається за ліцензійною угодою з власником Forbes USA. 

Серед іншого угода передбачає: 

а) незалежність і неупередженість редакції; 

б) «китайську стіну» між редакцією та комерційними підрозділами; 

в) 100% дотримання українського законодавства.

2.⁠ ⁠Артур Ґранц володіє 90% ТОВ «УЯВИ!», 10% – частка керівника проєкту Володимира Федоріна. 

Мажоритарний власник виконує свої обов’язки, узгоджуючи бізнес-плани, заслуховуючи та затверджуючи звіти та пропозиції керівництва, обговорюючи поточні питання з головним редактором і керівником проєкту.

3.⁠ ⁠Згідно з ліцензійним договором, єдиним важелем впливу з боку власників ТОВ «УЯВИ!» на редакційну політику є призначення/звільнення головного редактора Forbes Ukraine за погодженням із ліцензіаром. 

З 1 січня 2022 року посаду головного редактора обіймає Борис Давиденко.

4.⁠ Із самого початку проєкту Артур Ґранц наполягав на виплаті виключно «білих» зарплат та дотриманні ⁠всіх вимог українського законодавства. 

Це важливий внесок у бізнес-модель української медіаіндустрії, в якій зазвичай дві третини витрат є витратами на персонал.

5.⁠ ⁠Артур Ґранц зіграв визначальну роль у тому, що після початку повномасштабного вторгнення редакція продовжила свою роботу. 

Його візія й підтримка дають змогу команді достойно проходити через випробування воєнного часу.

6.⁠ ⁠Усі рішення про публікацію на платформах Forbes Ukraine – журналі, сайті, соціальних мережах – приймає редакція, яку очолює Борис Давиденко. 

Артур Ґранц, Володимир Федорін, читачі Forbes можуть (і мають) пропонувати свої ідеї. Далі – вирішує редакція.

7.⁠ ⁠В умовах воєнного стану Forbes Ukraine докладає всіх зусиль до наближення перемоги через професійну роботу команди та підтримку єдності патріотів країни. 

Замість чуток – факти, замість емоційних і контрпродуктивних суперечок – тверезе обговорення реальних викликів і завдань.

8.⁠ ⁠Ми з Артуром дізнаємося більшість актуальних новин про український бізнес і економічну політику на сайті Forbes.ua. Попереду багато роботи, і ми вдячні команді за постійне зростання та самовдосконалення.

Робимо Forbes для вас і разом з вами.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *