Який ліміт на переказ грошей встановив ПриватБанк

Банки в Україні встановлюють ліміти для грошових переказів з картки на картку, щоб протидіяти шахрайству та відмиванню грошей. Обмежуються не лише суми переказів, а й кількість транзакцій. Однак ці ліміти різняться залежно від фінустанови.

2941_79_pb.jpg (63.4 Kb)

Усі обмеження у банківських застосунках та платіжних сервісах виконуються автоматично. OBOZ.UA розбирався, які ліміти на грошові перекази встановили популярні серед клієнтів ПриватБанк та Монобанк.

Ліміт переказів у ПриватБанку: максимальна сума та кількість операцій

Основні ліміти на перекази між фізичними особами в ПриватБанку встановлені на різному рівні залежно від того, чи отримує клієнт гроші або відправляє. Однак у будь-якому разі при переказі діє обмеження 29 999 грн за один платіж.

Крім того, важлива географія перекладу – Україною чи ні. Так, для відправника діють такі обмеження:

по Україні за місяць дозволено 200 транзакцій на загальну суму не більше 1 млн грн;
за кордон можна зробити не більше ніж 20 переказів на місяць на загальну суму не вище 100 тис. грн.

Для одержувача ліміти трохи інші. Так:

по Україні за місяць дозволено 350 транзакцій на загальну суму не більше 1 млн грн;
через кордон можна отримати не більше 50 переказів на місяць на загальну суму не вище 399 999 грн.

Обмеження Monobank: скільки можна переказати з картки на картку

Ліміт на перекази між фізичними особами в Монобанку встановили так:

можна переказати на картку українського банку за одну операцію до 60 тис. гривень; ліміти на кількість операцій: на день – 50 шт., за 4 дні – 100 шт., на місяць – 150 шт. Максимальна сума, яку можна перевести на місяць, визначається лімітом платіжних систем: MasterCard – не більше еквівалента $10 тис. за курсом НБУ, Visa – не більше еквівалента $25 тис. за курсом НБУ.
для P2P переказів на іноземні картки за одну операцію можна переказати до 30 тис. грн в еквіваленті, але не менше 1 дол./1 євро/1 грн; дозволено 5 таких операцій на тиждень та 10 на місяць;

для переказів за кордон через SWIFT діє ліміт НБУ на інвестиції за кордон, перекази всередині цього ліміту проводяться за наявності підтверджуючих документів: сума операцій не повинна перевищувати200 тис. євро на календарний рік.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *