Як змінився курс долара сьогодні

Курс долара в Україні 13 жовтня змінився різноспрямовано. Офіційна вартість американської валюти знову знизилася – до 36,39 грн. (на 4 коп.). А ось готівковий долар у банках додав 10 коп. у купівлі та знизився на 5 коп. у продажу, склавши 37,6/38,15 грн .

5093_2477751.jpg (87.79 Kb)

Про це свідчать дані Національного банку України (НБУ) та профільного порталу . За тиждень, минулої п’ятниці, готівковий долар подешевшав на 5-10 коп.

Різні банки виставляють різні ціни на валюту. Найдешевше серед найбільших банків готівку сьогодні продає державний ПриватБанк (по 37,8 грн). Найдорожче купити американську валюту пропонують у “Креді Агріколь” (38,5 грн).

Купують готівку за найнижчою ціною ОТП і Універсал Банк (по 37 грн). Найвигідніше продавати валюту 12 жовтня у “Креді Агріколь” та ПУМБ (по 37,7 грн за дол.).

На чорному ринку долар коштує помітно дорожче. Американську валюту “з рук” 13 жовтня пропонують за ціною 38/38,15 грн (купівля/продаж).

Прогноз курсу долара: на що чекати українцям

Банкіри прогнозують, що протягом наступного тижня (до 22 жовтня) курс готівкового долара в Україні буде перебувати у усталеному коридорі 37,5-38,5 грн . Як розповів OBOZ.UA начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лісовий, скасування фінксованого курсу Нацбанку так і не стало шоком для ринку.

“Протягом двох тижнів валютний ринок вже живе в нових умовах. Наступний тиждень не стане винятком: “вільний” (щодо. – Ред.) курс на міжбанку диктуватиме умови для готівкового ринку”, – зазначив банкір. Тобто, поки НБУ зберігає стабільність на міжбанківському валютному ринку, у касах банків та обмінників долар теж не суттєво дорожчатиме.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *