Як стати мільйонером “за один день”: названо 7 варіантів

Користувачів популярної платформи Quora зацікавило питання, чи можна легальним шляхом заробити 1 млн. доларів за добу . Експерти платформи відзначили, що це дуже малоймовірно , але все ж таки запропонували кілька варіантів, як це можна зробити.

5093_2477751.jpg (87.79 Kb)

OBOZREVATEL зібрав головні “рецепти” для тих, хто хоче стати мільйонером “за один день”. Однак слід враховувати більшість методів все ж таки вимагають значних зусиль і планування, а всі решти – неймовірної удачі .

Відкриття надуспішного бізнесу
“Відкриття успішного бізнесу та продаж його за високою ціною може призвести до отримання 1 мільйона доларів за день, але це вимагає часу на підготовку, зусиль та готовності до ризику”, – зазначив експерт з партнерського маркетингу Мухаммед Алі .

Інвестиції в акції чи нерухомість
Вкладення коштів та подальший продаж акцій чи нерухомості справді може призвести до отримання 1 млн доларів за день. Але цей метод вимагає особливих знань, великого досвіду та глибокого розуміння ринку.

“Важливо мати на увазі, що швидке отримання великої суми грошей є рідкісним явищем і часто вимагає значних зусиль , підготовки та удачі. Крім того, завжди рекомендується консультуватися з фінансовим консультантом та юристом, щоб переконатися, що всі фінансові операції відповідають закону”, – зазначає Алі.

Масовий продаж товарів чи послуг
Бізнесмен Джо Ніколозі оприлюднив розрахунки, згідно з якими заробити мільйон можна, продаючи товари за певною ціною певною кількістю людей. Так, за день отримати 1 млн доларів можна: якщо продати продукт за 200 доларів 5 тисячам осіб; продукт за 1000 доларів – тисячі осіб; за продукту ціною 4000 доларів буде достатньо 250 покупців.

З ним погоджується керівник стартапів Чан Лю . “Щоб стати мільярдером, ви продаєте товари по 1 долару мільярд разів. Великі гроші виробляються за рахунок маленьких баксів”, – вважає Лю.

Сила переконання
“Кращий спосіб заробити 1 мільйон доларів – це переконати мільйон людей дати вам 1 долар “, – таку відповідь на запитання запропонував підприємець та інвестор Гордон Міллер .

За його словами, таку пораду дав йому батько ще 1993 року, коли Міллер відкривав свій перший бізнес. “Після того, як у 2007 році додатки надійшли у продаж в App Store за ціною 99,1 долара, стало ясно, як можна заробити мільйон доларів. Як виявилося, тато мав рацію”, – зазначив Міллер.

Отримання спадщини
Отримання великої спадщини чи отримання вигоди від суттєвого юридичного врегулювання може забезпечити різке фінансове зростання. Однак ці обставини перебувають поза контролем людини.

Великий контракт для “віпа”
“Станьте VIP-знаменитістю, завоюйте репутацію таланту або спортсмена світового класу. Укладіть договір на суттєву суму. Бум! Ви відразу стаєте мільярдером”, – жартома радить ще один із авторів платформи. Інший схожий спосіб – участь у шоу талантів чи реаліті-шоу із призом у мільйон доларів.

Виграш у лотерею чи азартні ігри
Тут немає жодних гарантій. Але теоретично цей метод все ж таки не можна не згадати.

Насправді ж, легальне отримання 1 млн доларів всього за день є неймовірно складним завданням, якщо не є неможливим для більшості людей . “Замість того, щоб зосереджуватися на швидкому отриманні 1 млн, корисніше зосередитися на розвитку здорових фінансових звичок, постановці досяжних цілей та прийнятті обґрунтованих рішень, які можуть призвести до довгострокової фінансової стабільності та успіху. Пам’ятайте, що терпіння та наполегливість є ключем до створення , – резюмував фахівець із партнерського маркетингу Асад Праманік .

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *