Як роботодавцям отримати компенсацію за працевлаштування ВПО

Уряд України надає роботодавцям компенсацію у розмірі 8 тисяч гривень за працевлаштування внутрішніх переселенців, що може бути витрачена на оплату їхньої праці. Заявку на отримання компенсації можна подати у найближчому центрі зайнятості або через портал “Дія”.

7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Ця ініціатива має на меті допомогти роботодавцям у забезпеченні працевлаштування внутрішніх переселенців під час воєнного стану і на 30 днів після його скасування. Вартість компенсації визначається як мінімальна зарплата, що на даний момент становить 8 тисяч гривень на місяць.

Роботодавці можуть отримувати компенсацію за кожного працевлаштованого переселенця протягом трьох місяців. У випадку якщо переселенець має інвалідність – протягом шести місяців.

Як отримати компенсацію

Для отримання коштів необхідно пройти кілька кроків. А саме:

працевлаштувати внутрішньо переміщену особу на умовах трудового договору, у тому числі за сумісництвом;
подати заявку на отримання компенсації замість оплати праці ВПО у найближчому центрі зайнятості або через портал “Дія”. Термін подання заявки – не раніше 5 календарних днів, але не пізніше 6 місяців з дня працевлаштування ВПО;
дочекатися результатів розгляду заявки;
отримати гроші;
подати заявку на отримання компенсації за наступний місяць у разі продовження трудових відносин із внутрішньо переміщеною особою.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *