Естонія допоможе українцям пережити зиму

Українці в Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській, Миколаївській областях, якщо вони живуть у сільській чи приміській місцевості, мають право на допомогу на опалення від Естонської ради у справах біженців. Розмір такої допомоги становить 17,5 тис. грн за весь опалювальний сезон.

9196_drova.jpg (56.13 Kb)

Про це йдеться в повідомленні на сайті організації. “Протягом цього зимового сезону наша організація надає фінансову допомогу на опалення (для придбання твердого палива, такого як вугілля, дрова, брикети чи пелети або для оплати газового опалення) домогосподарствам, які проживають у сільській та приміській місцевості, які стикаються з труднощами із покриттям своїх потреб в опаленні взимку”, – йдеться в повідомленні.

Для того, щоб отримати допомогу, необхідно з понеділка по середу з 9.00 до 12.00 зателефонувати на один з номерів:

0939447568
0738361238
0738109344.
Якщо ви проживаєте на тимчасово окупованих (після 24 лютого 2022 року) або нещодавно деокупованих (не раніше ніж за 2 місяці до дати звернення) територіях і не маєте можливості здійснювати телефонні дзвінки, надішліть запит тут (на момент публікації запити не приймались). Після схвалення треба заповнити форму і чекати.

Зазначимо, Естонська рада у справах біженців також надає багатоцільову допомогу. Українці, які постраждали від війни, можуть отримати виплати у розмірі 3600 грн на одну людину. Вони надходитимуть упродовж 3 місяців на банківський рахунок. Програму грошової допомоги реалізує Естонська рада у справах біженців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *