Чого очікувати від валютного курсу до кінця тижня

До кінця поточного робочого тижня (20-24 листопада) українські банки можуть помітно змінити курс готівкового долара. При чому, неоднорідно: знизити в покупці, але підвищити в продажу. За прогнозом, що в цей період вартість валюти перебуватиме в межах 37,1-38,15 грн – тоді як увечері 21 листопада в банках вона коштує в середньому 37,35/37,8 грн (купівля/продаж).

9998_2.jpg (63. Kb)

За таким же принципом переписати курс можуть і в обмінниках, повідомляє аналітик Олексій Козирев. При цьому, за його словами, тут зміни також будуть досить відчутними.

Так, очікується, що на чорному ринку курс долара перебуватиме на рівні 37,3-38 грн. Увечері ж 20 листопада він становить у середньому 37,7/37,75 грн (купівля/продаж).

“Тренд по курсу долара на торгах диктуватиме НБУ своїми інтервенціями та цінниками. Основні обсяги угод пройдуть у першій половині тижня, оскільки потім через свята в США ділова активність контрагентів українських компаній теж знизиться”, – пояснив суть того, що відбуватиметься на ринку, Козирев.

Що зробив із курсом НБУ

Нацбанк же на 22 листопада визначив офіційний курс долара в 36,04 грн. Залишивши його в таким чином на поточному рівні.

При цьому нагадаємо: понад рік офіційний курс валюти було зафіксовано на рівні 36,56 грн. Таким чином, якщо регулятор зміцнить гривню, опустивши курс долара нижче 36 грн, це справить певний психологічний ефект щонайменш, на суспільство.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *