Чим здивують українців обмінники найближчими днями

Українські обмінники можуть помітно переписати курс долара вже найближчими днями. За прогнозом, до кінця поточного робочого тижня (24 листопада) вартість валюти може зрости у продажу, але знизитися в купівлі.

9998_2.jpg (63. Kb)

Як розповів аналітик Олексій Козирев, в цей час курс долара в обмінниках очікується на рівні 37,3-38 грн. Увечері ж 22 листопада вартість валюти в них становить у середньому 37,67/37,75 грн (купівля/продаж).

У банках курс також можуть змінити

Схожі зміни, за словами аналітика, можуть відбутися і у банках. За його прогнозом, до кінця робочого тижня курс готівкової валюти в них перебуватиме у межах від 37,1 до 38,15 грн.

Нині ж у банках купують долар у середньому по 37,3 грн. А продають за 37,8 грн.

Якими будуть коливання

Водночас, спред (різниця між кращими цінами заявок на продаж і на купівлю в той самий момент часу) складе від 20-25 коп. до 50 коп. Причому як у банках, так і в обмінниках.

“Тренд по курсу долара на торгах диктуватиме НБУ своїми інтервенціями та цінниками. Основні обсяги угод пройдуть у першій половині тижня, оскільки потім через свята в США ділова активність контрагентів українських компаній теж знизиться”, – пояснив суть того, що відбуватиметься на ринку, Козирев.

НБУ підвищив курс

Нацбанк же на 23 листопада трохи підвищив офіційний курс, порівняно з поточним. Зростання склало 2 коп., до 36,06 грн.

Втім, це все одно знаходиться близько до психологічної позначки 36 грн, перетин якої справить певний ефект щонайменш на суспільство. Адже понад рік офіційний курс валюти було зафіксовано на набагато вищому рівні 36,56 грн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *