Чи треба стрімголов бігти за доларами: українцям дали пораду

Цього тижня (11-17 грудня) в Україні не очікується різких змін курсу готівкового долара – як в купівлі, так і у продажу. За прогнозом банківського сектора, у цей час вартість валюти перебуватиме в межах 36,8-37,5 грн, що фактично відповідає поточним показникам. Відповідно, скупити долар зараз і незабаром вигідно його продати, не вийде.

8621_670027.jpg (39.3 Kb)

Про це розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий. Він зазначив: щоденні курсові зміни не перевищуватимуть 30 коп. Як і різниця між курсами купівлі та продажу.

Загалом же, зазначив банкір, під час поточного тижня на валютному ринку можлива поява нового тренду. Який, до того ж, збігатиметься з планами НБУ щодо “мінімізації множини курсів”.

Йдеться, за його словами, про зростання пропозиції валюти. Яке, за очікуваннями, може скласти 10-15%.

“Цьому є досить просте та звичне пояснення. Напередодні великих свят частина громадян складатиме певний обсяг валюти для того, щоб зробити необхідні закупівлі”, – розповів Лєсовий.

НБУ підвищив курс

Водночас Нацбанк на 12 грудня визначив офіційний курс долара в 36,87 грн. Що одразу на 13 коп. перевищує поточний показник.

Загалом же від початку місяця регулятор підвищив офіційну вартість американської валюти на 52 коп. 1 грудня вона становила 36,35 грн.

Який курс зараз

Увечері ж 11 грудня банки виставили готівковий курс долара на середньому рівні 37/37,5 грн (купівля/продаж). Що:

на 10 коп. дорожче в купівлі, ніж опівдні цього ж дня;
на 5 коп. – в продажу.
Ще помітніші зміни відбулися в обмінниках. Там долар коштує в середньому:

37,6 грн в купівлі (+14 коп.);
37,7 грн в продажу (+13 коп.).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *