Чи буде долар в Україні по 50 гривень: прогноз експерта

Згідно з прогнозом МВФ, до кінця 2027 року курс може досягти 50,4 грн/дол.

5456_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Курс долара в Україні в доступному для огляду майбутньому не зростатиме до 50 грн/дол. і вище, Впевненість у цьому висловив фінансовий експерт Сергій Фурса, коментуючи прогноз Міжнародного валютного фонду впевнений, передає OBOZ.UA.

Згідно з прогнозом МВФ, до кінця 2027 року курс може досягти 50,4 грн/дол. На думку експерта, настільки довгострокові прогнози взагалі не мають сенсу, особливо під час війни:

“Найближчим часом курс 50 не проглядається зовсім. Прогнозувати на довгу перспективу в Україні? Давайте не будемо виставляти себе на посміховисько. Під час війни особливо. Може статися що завгодно, тому говорити про будь-які цифри до 2027 року – це смішно”.

Водночас Фурса вважає, що Національний банк України постарається повільно привести гривню в діапазон 40-41 грн/дол. – саме цей рівень наразі обумовлений економічними чинниками:

“Усе, що відбувається зараз із курсом, усе, що відбувається на міжбанківському ринку – це все абсолютно під контролем Національного банку. Треба розуміти, що до кінця війни курс – контрольований, просто він не в одній точці, а коливається”.

Курс долара в Україні на 26 квітня
Нагадаємо, Національний банк України встановив на 26 квітня офіційний курс долара до гривні на рівні 39,67 грн/дол., таким чином, гривня ослабла на 20 копійок.

А офіційний курс НБУ щодо євро на п’ятницю встановлено на рівні 42,52 грн/євро, тобто гривня впала на 34 копійки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *