Біткоїн знайшов конкурента

11 квітня курс TON встановив свій історичний максимум на рівні $7,6 за монету, а його ринкова капіталізація зросла до $25,9 млрд, що дозволило цій криптовалюті увійти до топ-10 найбільших.

9138_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)

За темпами зростання з 2024 року актив випередив біткоїн – 235% проти 130%. Про це повідомив криптоагрегатор Coinmarketcap.

Згідно з даними криптоагрегатора, відтоді котирування активу сильно скоригувалися і його капіталізація знизилася до $18,7 млрд, що все ще дозволяє їй посідати 9 місце у списку найбільших.

Незважаючи на це, про лістинг цієї криптовалюти оголосили деякі великі біржі, включаючи OKX, Bybit, Gate.io, HTX Global, KuCoin та інші.

Крім того, 31 жовтня блокчейн The Open Network встановив світовий рекорд за швидкістю транзакцій – під час публічного тестування в мережі виконали 104 715 транзакцій за секунду (TPS). Всього за 22 хвилини в мережі було опрацьовано понад 107 млн. транзакцій.

На курс криптовалюти впливає її корисність. Наприклад, у квітні розробники Telegram реалізували функцію виплат у TON за показ реклами в месенджері, дозволивши власникам каналів отримувати 50% доходів від рекламних оголошень.

А в березні було анонсовано роздачу 30 млн TON, що еквівалентно $224,4 млн за участь користувачів у проектах екосистеми. Розподіл монет за активність розпочався з 1 квітня.

Крім того, Telegram почне нагороджувати творців контенту, надавши можливість відправляти чайові в криптовалюті на базі TON. Крім того, користувачі зможуть купувати та продавати товари за криптовалюту, щоправда, продавці отримуватимуть 70% доходу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *