Чанпен Чжао назвав FUD можливістью продемонструвати переваги Binance – ForkLog UA

Голова Binance Чанпен Чжао (CZ) вважає, що незважаючи на численні перевірки з боку регуляторів, його криптовалютна біржа довела свою надійність, зберігши велику базу користувачів та частку ринку. Про це він заявив під час АМА-сесії в X.

За його словами, спроби провести паралелі між Binance і справою FTX та інші спрямовані на FUD новини дають платформі можливість продемонструвати свої переваги.

“Я думаю, що сьогодні ми набагато сильніша компанія, ніж два роки тому,” — сказав CZ, додавши, що Binance “набагато випереджає гру з точки зору дотримання нормативних вимог”.

У березні CFTC звинуватила торгову платформу в порушенні правил торгівлі деривативами і роботі без ліцензії. В червні SEC подала скаргу на Binance за 13 пунктами, включаючи продаж незареєстрованих цінних паперів і неліцензовану роботу в США. Компанії також загрожує судова перевірка в Канаді, Австралії та Франції за підозрою в порушеннях нормативних вимог.

Через тиждень після скарги SEC ринкова частка Binance.US суттєво скоротилася на 78%, а загальний обсяг торгів на самій Binance впав на 52%, за даними CoinGecko.

Тим не менше Чанпен Чжао все ще вітає більш широке регулювання крипторинку. Це, на його думку, може послабити ведмежі настрої. 

Як позитивні зміни для галузі він згадав недавні судові рішення на користь Ripple Labs та керівника активами Grayscale. 

При цьому голова Binance підкреслив, що вважає судові справи з питань регулювання “трохи зайвими” і сподівається, що подальше співробітництво криптокомпаній з регуляторами принесе позитивні зміни і ясність в законодавчих нормах.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *