Аналітик вказав на ризики для біткоїна через зниження стохастичного індикатора – ForkLog UA

На кінець серпня курс цифрового золота підтвердив вихід із зони перекупленості на щомісячному стохастику, що може передбачати розчарування для біткоїн-биків. До такого висновку прийшли фахівці з Fairlead Strategies, пише CoinDesk.

За думкою аналітиків, сформований сигнал часто свідчить про проходження місцевого піку. Вони вказали на реалізацію такого сценарію при схожих обставинах в кінці 2017 і на початку 2021 років.

«Зниження [стохастика] підказує, що процес формування дна може затягнутися. Особливо якщо враховувати навіс хмари [Ішимоку], що виступає як опір (~$31 900)», — йдеться в повідомленні.

У Fairlead Strategies також звернули увагу на наближення до нуля щомісячної гістограми MACD, що «вказує на нейтральний довгостроковий зсув».

«В той час як показник досягнув дна рік тому, він досі не перейшов у позитивну область. Це свідчить, що стійкий висхідний тренд ще не набув чинності», — пояснили фахівці.

Згідно з експертами, підтримка розташована на рівні 50DMA ($25 200), ключовим опором виступає позначка в $28 200.

Раніше аналітики JPMorgan зробили висновок про обмеженість потенціалу зниження біткоіна в найближчій перспективі.

Нагадаємо, аналітики Pantera Capital допустили подорожчання цифрового золота до $35 000 напередодні халвінга і до $147 800 після цього події в майбутньому.

До них трейдер і аналітик Міхаель ван де Поппе прогнозував зростання котирувань цифрового золота до $50 000 напередодні зменшення нагороди майнерам удвічі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *