Клієнт ПУМБ скаржиться, що за отримання готівкової валюти в касі треба сплатити комісію, – у банку пояснили, в чому справа

На сайті відгуків про роботу банків клієнт банку ПУМБ поскаржився, що при покупці валюти онлайн при отриманні її готівкою в касі треба заплатити 1% комісії. Представник банку пояснив, за яких умов цього можна не робити. 

“Якщо купити валюту за комерційним курсом, то щоб її отримати в касі потрібно буде чекати на місяць, інакше спишуть 1% із суми. Як ви це поясните? Банк крутить грошима клієнта? То це не депозит. Чекаємо відповіді”, – написав клієнт ПУМБ з Вінниці. 

Представник банку відповів наступне: відповідно до тарифів дебетової карти «ВсеКАРТА», зняття готівки у касі банка ПУМБ з карткою до 2 разів на місяць без комісії можливо, при умові, що на всіх рахунках для особистих виплат та депозитних рахунках клієнтів USD, за минулий календарний місяць був щоденний позитивний залишок не менше ніж 500 USD. В іншому випадку – 1%. Більш детально ознайомитись з умовами обслуговування пакету послуг «ВсеКАРТА» у валюті ви можете за посиланням. 

На сайті банку повідомляється, що клієнти ПУМБ можуть придбати готівкову валюту на суму від 500 до 9000 USD/EUR у касі за умови попереднього бронювання у додатку ПУМБ Online. Замовити та придбати валюту можна в сумі кратній 100. Замовлена валюта видається лише крупними купюрами. 
Для замовлення готівкової валюти для купівлі в касі через мобільний додаток ПУМБ Online, клієнтам банку необхідно:

  • перейти в меню «Більше» – «Додаткові послуги»
  • обрати «Замовити готівкову валюту» та ознайомитись з лімітами та комісією за послугу
  • зазначити потрібну суму та валюту для замовлення
  • обрати відділення та зручну дату для купівлі валюти
  • оплатити комісію та дочекатися повідомлення від банку щодо візиту у відділення
  • завітати до обраного відділення та придбати готівкову валюту. Деталі та статус замовлення доступні в архіві.

Раніше інформатор повідомляв, що клієнти ПУМБ незадоволені набридливими дзвінками в робочі дні під час яких нав’язують кредити. У фінустанові кажуть, що можна скасувати інформування у телефонному режимі. Для цього потрібно надіслати свої дані банку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Що буде з курсом долара та євро наступного тижня: прогноз експерта
  • Експерти розповіли, що краще – продавати чи купувати євро та долар
  • Чи замінить євро долар в Україні: прогноз експерта
  • Чи може євро мати таке ж значення, як долар в Україні – думка експерта

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *