В Україні ціни на малину зашкалюють: скільки коштує плід

В Україні кілограм малини продають за ціною 1400–1888 грн за кг. При цьому ягоду можна купити далеко не в кожному супермаркеті.

8801_mein_d4fbe.jpg (96.75 Kb)

Ціни на малину в одному із одеських супермаркетів опублікував місцевий Telegram-канал. Тут кілограм малини пропонують за 1600 грн. Проте такі ціни є актуальними не лише для Одеси.

У Києві у більшості супермаркетів малини немає. “Новус” пропонує малину за ціною 1888 грн за кілограм (продають порціями по 125 грам). Заморожена малина коштує менше. У супермаркеті “Сільпо” її пропонують за ціною 663,3 грн за кг.

Зазначимо, високі ціни на ягоди пояснюються коротким сезоном. Наприклад, сезон полуниці розпочався на 2-3 тижні пізніше, відповідно через короткий сезон також очікується менша кількість продукції. Також експерти прогнозують високі ціни на абрикоси та персики через проблеми з урожаєм.

А ось проблем з кавунами, ймовірно, 2023 року не буде. Через їхній дефіцит у 2022-му багато фермерів посадили баштанні культури. Як наслідок, урожай очікується на достатньому для стримування цін рівні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *