За скільки сьогодні торгується долар та євро

Конкуренція між обмінниками за платоспроможного клієнта тільки посилилася, зазначив аналітик.

7287_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Курс долара в Україні в більшості обмінників фінкомпаній і відділень банків у неділю, 7 липня, перебуватиме в межах коридору: приймання від 40,40 до 40,70 грн/дол. і продаж від 40,80 до 41,10 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв.

Курс євро власники обмінників виставлять у межах: приймання від 43,70 до 44,20 грн/євро і продаж від 44,30 до 44,60 грн/євро, упевнений експерт.

Він зазначив, що останнім часом конкуренція між обмінниками за платоспроможного клієнта (особливо оптового – від 1000 доларів або євро) тільки посилилася, що теж “на руку” охочим купити або продати валюту.

“Адже зростання конкуренції стримує апетити фінансистів у частині задирання валютних котирувань вгору. Тому в цій ситуації особливих сюрпризів у частині валютних цінників обмінників ми на цих вихідних не побачимо. Але вже з середини місяця низка факторів знову почне працювати проти гривні, що надалі допомагатиме фінансистам психологічно розгойдувати ринок. Тому до середини місяця українці, які бажають купити валюту, ще мають можливість зробити це спокійно, без метушні і підбираючи найоптимальніший для себе курс”, – додав Козирєв.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *