Українців масово труять підробленим віскі

На Чернігівщині судитимуть організаторовів підпільного виробництва алкоголю. Злочинна група виробляла фальсифікат віскі під виглядом відомого бренду та збувала підробку, отримуючи мільйонні прибутки.

6127_m-19740-19864-247.jpg (58.68 Kb)

Про це повідомили в Бюро економічної безпеки (БЕБ). Назву бренду, яким прикривалися ділки, відомство не розкриває.

“Фігуранти справи виготовляли та розливали підроблене віскі у пляшки та клеїли етикетки відомого бренду. Готову продукцію відправляли покупцям службою доставки у Київ”, – встановили оперативники.

Детективи БЕБ провели обшуки у місцях виготовлення та зберігання товару, а також у транспортних засобах. У результаті були вилучені:

ємності з алкогольною продукцією, автомобілі;
чорнові записи;
мобільні телефони;
готівка.
Орієнтовна вартість вилученого становить приблизно 5 мільйонів гривень. Досудове розслідування триває, щоб встановити повне коло причетних до незаконної діяльності осіб.

Як розпізнати підробку алкоголю

Експерти наполегливо радять українцям не купувати продукцію у невідомих продавців, а також звертати увагу на упаковку та способи захисту від підробки, які наголошують виробники на етикетці товару. Також кожен покупець має право вимагати документи, що підтверджують якість та походження товару.

“Виробник намагається захистити свою продукцію. Він наносить певну інформацію на етикетку на лицьовій стороні пляшки та контретикетку. Якщо уважний споживач, купуючи продукцію, читає, то тут є інформація, що пляшка містить унікальний захист. Так, дата розливу вказана на кришці та шийці пляшки – цифри мають не лише співпадати, а й бути розташовані одна під одною”, – розповідає провідна експертка відділу матеріалів, речовин та виробів Київського інституту судових експертиз Людмила Ковальчук.

За її словами, найбільше шкодять здоров’ю домішки в етиловому спирті. У великих концентраціях вони можуть призвести до летальних наслідків.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *