Україна суттєво наростила виробництво боєприпасів

Також суттєво наростили виробництво боєприпасів.

0054_1556035560_atoo.jpg (52.18 Kb)

На підприємствах АТ “Укроборонпром” обсяги виробництва військової техніки збільшено вдвічі. Цього року збільшення виробництва планується з такою ж динамікою. За одними напрямками – в десятки разів, за іншими – менше, відповідно до потреб Міноборони та ЗСУ. Про це в інтерв’ю АрміяInform заявив генеральний директор Герман Сметанін.

“Майже рік тому, у межах реформи українського оборонно-промислового комплексу, з ініціативи керівництва України, Державний концерн “Укроборонпром” було перетворено на Акціонерне товариство “Українська оборонна промисловість”. Ця реформа відкрила вікно можливостей для створення спільних підприємств в Україні та має сприяти трансферу технологій, а також залученню інвестицій у наш бізнес”, – підкреслив гендиректор АТ.

Він додав, що Україна суттєво наростила виробництво боєприпасів – це головна номенклатура, на яку очікує фронт. Підприємства не лише налагодили та масштабують серійне виробництво артилерійських снарядів та мінометних мін радянських калібрів, але й поступово переходять до виготовлення боєприпасів калібрів НАТО – 60-мм мінометних мін і 155-мм артилерійських снарядів.

Українська протиповітряна оборона успішно застосувала по ворожих безпілотниках ППО, розроблене в межах українсько-американського проєкту, відомого під брендовою назвою FrankenSAM. Вона збила іранський дрон-камікадзе Shahed з відстані 9 кілометрів.

“Ми здатні виробляти ще більше, але нас стримує дефіцит грошей у держави, і ми розраховуємо на додаткове фінансування, зокрема, з-за кордону”, – додав Сметанін.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *