Україна отримає від Австралії нову “передачу”

Уряд Австралії надасть ще 31 млн австралійських доларів (AUD) (майже $20,6 млн) допомоги для задоволення енергетичних і гуманітарних потреб України.

0436_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Про це йдеться у спільному пресрелізі міністрів закордонних справ і міжнародного розвитку та Тихоокеанського регіону.

«Новий внесок передбачає AUD20 млн до Фонду підтримки енергетики України, що дасть змогу ефективно та результативно використати кошти для забезпечення українців теплом та електрикою», — наголошується в документі.

Згідно з ним, Австралія також надасть Гуманітарному фонду ООН для підтримки переміщених осіб і вразливих груп населення фінансування в розмірі AUD10 млн, щоб розширити доступ до таких предметів першої необхідності, як вода, їжа і житло.

Ще AUD1 млн виділено через Партнерство ООН з прав людей з обмеженими можливостями для поліпшення послуг для осіб з обмеженими можливостями в Україні, зокрема для тих, хто потребує реабілітації після воєнних травм.

«Австралійський уряд залишається непохитним у своєму прагненні підтримувати народ України і робити свій внесок разом із країнами-партнерами, щоб Україна могла покласти край цьому конфлікту на своїх умовах», — заявив міністр міжнародного розвитку Пет Конрой.

Уточнюється, що загалом Австралія виділила Україні понад AUD1 млрд допомоги, включно з AUD880 млн на військову підтримку.

«Уряд Альбанезе (прем’єр Австралії Ентоні Альбанезе — ІФ-У) непохитно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України», — наголосила міністерка закордонних справ Пенні Вонг.

Фонд підтримки енергетики України був створений спільно Європейською комісією та Міністерством енергетики України. Фонд координує міжнародні пожертви та в партнерстві з урядом України забезпечує задоволення найбільш пріоритетних енергетичних потреб України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *