Ветеранам ЗСУ даватимуть гроші для бізнесу

Ветерани та їхні сімʼї можуть долучитися до нової освітньо-грантової програми та отримати 100 тисяч гривень на розвиток бізнесу.

2885_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
У повідомлення вказано, що в Україні стартує національна освітньо-грантова програма «Траєкторія» для ветеранів та другого з подружжя.

Мета програми — надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування та розвитку власної справи.
За результатами навчання та представлених бізнес-проєктів 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100 000 гривень фінансової підтримки на власну справу.
Хто може взяти участь
Участь у програмі можуть взяти:
ветерани (особи, що мають статус УБД);
другий з подружжя (офіційний чоловік/дружина ветеранів або військових, в т. ч. загиблих, зниклих безвісти та полонених).
При відборі заявок пріоритет надаватиметься бізнесам, що займаються виробництвом кухонного інвентарю, металу для кухні, текстилю, рушників, одягу, аксесуарів, іграшок, товарів із пластику та швейним підприємствам.

Навчання проходитиме в онлайн-форматі та міститиме теоретичну та практичну частини:
теоретичний етап передбачає участь у вебінарі з розробки бізнес-плану, лекції від ветеранів-підприємців та заняття з психологом;
на практичному етапі майбутні підприємці складатимуть бізнес-план та отримають індивідуальні консультації від експертів.
Дізнатися більше про проєкт та подати заявку на участь можна за посиланням.
Дедлайн подання заявки — 16 червня 2024 року.
Нагадаємо, для військовослужбовців державою передбачено низку пільг. Зокрема, на час служби/участі в боях вони звільняються від сплати відсоткових ставок за користування кредитними коштами.

Військові не сплачують штрафи, пені та інші штрафні санкції за несвоєчасні платежі за кредитними договорами перед банками, підприємствами, організаціями тощо.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *