В Україні рекордний дефіцит держбюджету

Чиновник наголосив, що державі критично необхідна допомога союзних країн.

6276_original_4.jpg (70.09 Kb)

Видатки державного бюджету України значно перевищують доходи, тому Україна гостро потребує фінансової підтримки міжнародних партнерів.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду. За його словами, за перші 2 місяці цього року до загального фонду державного бюджету надійшло 305 млрд грн податків та зборів, а також грантів від партнерів.

При цьому видатки за ці два місяці тільки із загального фонду держбюджету склали 424 млрд грн.

“Тобто, попри те, що ми суттєво підвищили нашу фінансову самодостатність за два роки, ми все ще дуже потребуємо бюджетної підтримки з боку наших союзників”, – наголосив Шмигаль.

Також він подякував міжнародним партнерам, які фінансово підтримували та продовжують підтримувати Україну.

Міжнародна допомога Україні – останні новини
Міністр фінансів України Сергій Марченко розповів, що Україна напрацьовує варіанти на випадок недоотримання очікуваної фінансової допомоги від Сполучених Штатів Америки, навколо якої йдуть перемовини у Палаті представників Конгресу США.

За його словами, Україна при цьому отримує постійні запевнення з боку уряду США, що кошти надійдуть.

Україна сподівається на отримання заморожених активів РФ чи хоча б прибутків з них, і іноземні партнери ведуть перемовини щодо можливості їх надання Україні. Віце-прем’єр з відновлення – міністр з розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков зазначав, що в кращому випадку Україна зможе використовувати ці кошти хоча б частково вже наприкінці року. Проте реалістично – “це вже наступний рік”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *