В Україні масово поширюють фальшивки у мережі

В Україні масово поширюють фальшивки у мережі. І хоча Нацбанк заявляє про скорочення кількості підробок, реальна статистика невідома, а схем розповсюдження фальшивих купюр дедалі більше.

9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Про це йдеться у матеріалі. Статистика минулого року перекручена повномасштабною війною, скільки насправді фальшивок у країні – сказати складно. Однак насправді їхня кількість зростає. Підробки виготовляють по всій країні та поширюють практично безперешкодно. “Гроші” можна купити, поповнивши вказаний номер телефону, отримати “Новою поштою” або через “скарб”.

На “Новій пошті” запаковуємо посилку та відправляємо на повну передоплату. Якщо з посилкою щось трапляється, гроші не повертаємо. Можна скарбом. Вам у якому районі? У багатьох вже є скарби”, – розповідає OBOZ.UA анонімний продавець фальшивок у Telegram. У соцмережах працюють десятки онлайн-магазинів із продажу фальшивих купюр.

Усі вони обіцяють високу якість друку, гарантують, що купюри неможливо відрізнити від справжніх. Більше того, фальшивки начебто приймають деякі банкомати та термінали (їхній перелік озвучують продавці).

“Нова пошта”, якщо посилку правильно запакувати, роздруковувати та перевіряти її не буде. Цим і користуються фальшивомонетники. Поштовий оператор – найдешевший спосіб розповсюдження фальшивок. Але в той же час це найнебезпечніший метод. Якщо виявиться, що правоохоронці разом із поштовим оператором виявили незаконне посилання, вони легко можуть відстежити отримувача.

Є ще один спосіб – фальшивомонетники поштою надсилають одразу велику кількість фальшивок своєму співробітнику. Після цього він розносить фальшивки, ховає їх у дворах, парках, посадках, фотографує схованку і через продавця пересилає фото покупцю.

За тисячу гривень фальшивомонетники обіцяють надіслати 3 тис. грн фальшивок. За 1,5 тис. грн. – 5,5 тис. грн. А за 5 тис. грн. можна купити 18 тис. грн. фальшивок. Також продають фальшиві долари: за 100 доларів можна купити 300 фальшивих баксів.

“За 6 тис. грн продамо карту Монобанку. У набір входить сама карта банку, ксерокопія документів, на які вона оформлена, SIM-картка, до якої прив’язана картка, кодове слово, ПІН-код та доступ до імейлу. Ви можете за допомогою цієї картки в терміналах поповнити рахунок фальшивими купюрами. Потім переводите гроші куди вам потрібно і позбавляєтеся фальшивок”, – розповідає продавець.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *