В Україні частину купюр банки та обмінники не приймають

В Україні частину купюр банки та обмінники можуть не приймати для обміну. Замість цього такі долари можуть прийняти на інкасо: таку послугу надають не всі банки, при тому купюри приймуть зі сплатою комісії.

2971_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Про це йдеться в матеріалі. Згідно з правилами Нацбанку, банки та обмінники мають приймати всі купюри крім тих, що мають ознаки значного пошкодження. Йдеться про такі купюри:

із пошкодженими елементами дизайну та захисту (видалені цифрові чи текстовіпозначення номіналу, зображення портрета, оптично-змінні елементи захисту, захисністрічки);
із зміненим первісним кольором паперу та/або зображень;
із локальними забрудненнями (плямами), уключаючи видимі в ультрафіолетовихпроменях, загальна площа яких перевищує половину площі банкноти
;із загальними забрудненнями, уключаючи ті, що спричиняють люмінесценцію паперу вультрафіолетових променях;
мають явні друкарські недоліки;
банкноти, які вилучені іноземною державою з обігу після дати, оголошеної банкомемітентом відповідної валюти (за наявності згоди банку-кореспондентавідповідної держави на обмін цих банкнот).
За погодженням з відповідальним підрозділом Банку:

розірвані (розрізані) на частини;
обпалені, пропалені, трухлі (пошкоджені внаслідок тривалої дії вологи, різних рідин,хімікатів або з ознаками гниття).
Зазначимо, в Україні купувати валюту чи продавати її можна фактично без обмежень. Однак у випадку, якщо ви проводити операції на суму від 400 тис. грн в еквіваленті, доведеться пройти ідентифікацію та надати документи, що підтвердять джерело доходів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *