Віднині набирають чинності зміни до митного законодавства

Від 7 листопада набирають чинності зміни до митного законодавства, які стосуються умов контролю та оформлення як імпортних, так і експортних вантажів.

7582_98_main.jpg (65.44 Kb)

Про це повідомляє пресслужба Держмитслужби.

Відповідно, з 7 листопада втратять чинність норми, що передбачають можливість митного оформлення товарів без їх пред’явлення митниці.

У звʼязку з цим 3 листопада, відбулося засідання Громадської Ради при Державній митній службі України за участі в.о. голови Держмитслужби Сергія Звягінцева та представників профільних підрозділів.

Зазначається, що головним питанням на порядку денному став рівень готовності митних органів та бізнесу до роботи в нових умовах. Представники Держмитслужби надали детальні роз’яснення щодо пред’явлення товарів митному органу.

Що ж зміниться?

Щодо найпоширенішого запитання від бізнесу про огляд вантажних транспортних засобів: митницею не буде застосовано огляд 100% транспортних засобів. Натомість залишається ризикоорієнтований підхід. При цьому кількість та моторика спрацювання профілів ризиків не збільшиться, відтак і кількість оглядів не зросте.

Крім того, митниці отримали необхідну кількість пломб, змінили графіки роботи терміналів, щоб мати змогу вчасно оформлювати товари, та вжили ряд інших заходів, необхідних для сталого функціонування митниці та законного сприяння бізнесу.

У Держмитслужбі додають, що для розв’язання проблемних питань під час перехідного періоду будуть оприлюднені контакти посадових осіб митних органів. Також на доступних ресурсах буде інформація про перелік місць прибуття.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *