США хочуть наказати Китай за дружбу з рф

США готові вжити заходів проти китайських компаній та фінансових установ, які підтримують Росію у війні проти України, розглядаючи можливість введення санкцій. Представники США, Південної Кореї та Японії також домовилися про співпрацю над зменшенням залежності від Китаю та Росії у сфері критично важливих ресурсів.

4535_1470475112_sankcii.jpg (59.73 Kb)

Про це заявив заступник держсекретаря США Курт Кемпбелл, передає Reuters. США розглядають можливість введення санкцій проти китайських фірм, які безпосередньо допомагають Росії.

Курт Кемпбелл підкреслив, що Сполучені Штати зосереджені на китайських компаніях, які систематично підтримують російську агресію. “Я думаю, що ми насамперед зосереджені на китайських компаніях, які систематично беруть участь у підтримці Росії. Ми також уважно придивляємося до фінансових установ”, – заявив Кемпбелл.

Під час зустрічі із заступниками міністрів закордонних справ Японії і Південної Кореї Кемпбелл наголосив на важливості співпраці у посиленні економічної безпеки. Представники США, Південної Кореї та Японії домовилися продовжувати тісно співпрацювати в рамках проєктів партнерства з безпеки мінеральних ресурсів, що спрямовані на зменшення залежності від Китаю і Росії щодо критично важливих ресурсів, необхідних для високотехнологічних застосувань.

Союзники також зобов’язалися працювати ще тісніше, щоб підтримати енергетичну інфраструктуру України, її відновлення та зусилля, спрямовані на притягнення Росії до відповідальності за її дії. Після вторгнення Росії в Україну Москва значно поглибила співпрацю з Пекіном.

США та їхні союзники стурбовані тим, що китайські компанії та фінансові установи надають підтримку Росії, що сприяє продовженню конфлікту. “Ми будемо уважно стежити за діями китайських фірм та банків і готові вжити відповідних заходів, щоб припинити їхню підтримку агресії Росії”, – зазначив заступник держсекретаря США.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *