Що буде з доларом до кінця цього робочого тижня

До кінця цього робочого тижня (13-17 листопада) в українських обмінниках може зміниться курс долара. При чому, неоднорідно: здешевшати в купівлі та здорожчати у продажу. Так, увечері 14 листопада вони його купують у середньому по 37,76 грн, продають по 37,9 грн – а очікувана вартість валюти в зазначений період перебуває в коридорі 37,3-37,95 грн.

9998_2.jpg (63. Kb)

Про це повідомляє “Мінфін”. За його даними, такі зміни можуть відбутися і в банках. Річ у тім, що:

увечері 14 листопада вони виставили курс валюти на середньому рівні 37,35/37,8 грн (купівля/продаж);
прогнозована вартість – 37,2-38 грн.

Загалом же, середина листопада в Україні на валютному ринку, за даними авторів матеріалу, пройде “активно і знову під диктовку Нацбанку”. А особливих сюрпризів щодо курсу долара на валютному ринку не буде.

“Судячи з останніх дій НБУ, “гру на зниження” за рахунок “заливання” ринку “дешевим” доларом Нацбанк припинив. Нас чекає період корекції курсу долара в межах досить вузького коридору, який формується, за фактом, лише цінниками інтервенцій самого НБУ”, – резюмували вони.

Сам Нацбанк на 15 листопада виставив офіційний курс долара на рівні 36,31 грн. Що одразу на 15 коп. вище поточного, та на 28 коп., що діяв 10-12 листопада.

Чого очікувати у 2024 році

Водночас, в інвесткомпанії Dragon Capital досить оптимістично оцінюють економічні перспективи України у 2024 році. Зокрема, там прогнозують, що на кінець року курс долара буде на рівні 39 грн.

“У 2024 році ми очікуємо зростання економіки на 4%. Інфляцію цього року прогнозуємо 6%, це вже в тому таргеті 5% плюс-мінус 1%, на який орієнтується НБУ”, – також зазначили там.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *