Прогноз курсу долара на наступний тиждень

Курсовий коридор на готівковому ринку наступного тижня перебуватиме в межах 37,5-38,5 грн/$ та 39-42 грн/€.

5093_2477751.jpg (87.79 Kb)

Після запровадження режиму “керованої гнучкості” на валютному ринку не сталося глобальних курсових змін, і наступного тижня значних коливань не очікується.

Як розповів у коментарі начальник департаменту казначейства “Глобус Банку” Тарас Лєсовий, Нацбанк зараз дуже ретельно вивчає поточну ситуацію, гасячи навіть натяки на певний дисбаланс між попитом і пропозицією. Саме тому новий режим на міжбанку не став проблемою чи сенсацією та не спричинив шаленого злету курсів.

“На мій погляд, невдовзі ми побачимо досить неквапливу, але поступову зміну валютних курсів, як на міжбанку, так і на готівковому ринку. Однак такі зміни аж ніяк не варто очікувати найближчим тижнем. Крім того, разом зі змінами курсів, очікується, що різниця між курсами міжбанку та готівкового скоротиться до 1-1,5% (тобто майже вдвічі від сьогоднішніх показників)”, – сказав експерт.

Лєсовий вважає, що за всіма ознаками, наступного тижня глобальних змін на міжбанку очікувати не варто. Як і минулого тижня, курс буде дуже подібним до колишнього фіксованого курсу. Відтак курсовий коридор на готівковому ринку впродовж 16-22 жовтня перебуватиме в межах 37,5-38,5 грн/$ та 39-42 грн/€.

“Таким чином, можемо припустити, що протягом наступного тижня вагомих змін на готівковому валютному ринку не станеться. Ринок починає жити в нових реаліях “вільного” міжбанку з відповідним курсовим віддзеркаленням на готівковому ринку”, – резюмував банкір.

Гнучкий курс в Україні
Національний банк України на п’ятницю, 13 жовтня, встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 36,39 грн/дол., тобто гривня зміцнилася на 5 копійок порівняно з попереднім показником.

Співзасновник та керуючий партнер компанії INSPI Development Володимир Семенцов зазначив, що скасування фіксованого курсу долара в найближчий перспективі не вплине на вартість житла на первинному ринку. За його словами, наразі НБУ ефективно працює над тим, щоб лібералізація валютного ринку не супроводжувалася різкими курсовими змінами.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *