Пенсіонер виграв суд: ПФУ заплатив 7 тис. грн моральної шкоди

Деснянський районний суд Чернігова зобов’язав Пенсійний фонд заплатити пенсіонеру 7 тис. грн моральної шкоди. Раніше він відсудив Пенсійному фонду 137,2 тис. грн. Свої гроші він так і не отримав, тому додатково стягнув компенсацію моральної шкоди.

9790_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)

Про це йдеться у матеріалах справи № 750/12995/23. “Стягнути з Державного бюджету України на користь позивача 7000 грн як відшкодування моральної шкоди. Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України у Чернігівській області щодо відмови у перерахунку пенсії”, – йдеться у рішенні суду.

Раніше пенсіонер звернувся до суду та вимагав провести перерахунок. Сам він є військовим пенсіонером і має право на це. Проте Пенсійний фонд такого перерахунку не провів. Після рішення суду ПФУ у Чернігові мав компенсувати перерахунок у розмірі 137,2 тис. грн. Через те, що судове рішення ПФУ не виконав, позивач через суд вимагав сплатити йому 70 тис. грн. компенсації.

Суд розглянув позов. Однак у результаті зобов’язав сплатити компенсацію у розмірі 7 тис. грн.

“Моральна шкода полягає в душевних стражданнях через порушення звичайного способу життя, адже йому довелося неодноразово звертатися до відповідача з метою реалізації свого права на підвищення розміру пенсії, а потім виконання рішення суду про отримання доплати. Виходячи з принципів розумності та справедливості, розмір морального шкоди позивач оцінив у сумі 70 000”, – йдеться у матеріалах справи.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *